Деякі елементи дизайну інтер’єру повинні відповідати одночасно різними критеріями: бути красивими і функціональними.

Наприклад, вхідні двері: з одного боку, вони повинні бути надійними і практичними, так як покликані захищати житло від зовнішніх факторів, з іншого – вони повинні бути красивими і вписуватися в інтер’єр, так як є одночасно і елементом дизайну.

Отже, як оформити вхідні двері, дотримавшись при цьому розумний баланс між дизайном і функціональністю?

Якою має бути ідеальна двері

Як правило, вхідні двері повинні відповідати таким критеріям:

надійність;

функціональність;

актуальні дизайн.

Якщо в питанні надійності кожен вибирає, що йому здається найбільш правильним, то з точки зору дизайну інтер’єру, двері – це елемент, який повинен вписуватися за стилем, кольором і фактурою в дизайн приміщення. Адже кожна вхідні двері зсередини кімнати є елементом інтер’єру. Саме тому вхідні двері в квартиру або будинок потрібно робити красивою відразу з двох сторін: зовні вона продовження екстер’єру, зсередини – інтер’єрний елемент.

Чим оформити вхідні двері

Сьогодні різноманітність матеріалів і технологій для оформлення дверей настільки велике, що писати на цю тему можна дуже довго. Перш за все, металеві вхідні двері прикрашають кованими елементами, включаючи найскладніші візерунки, герб родини або логотип компанії.

Можна оформити двері покриттям з дерева або ламінату. Комусь до душі вітражі або навіть дзеркала. Для декорування дверей існує безліч видів фурнітури практично на будь-який смак. Форма дверного фасаду також може бути практично будь-який, якщо тільки вона гармонійно впишеться в дизайн будівлі і квартири.

Надійність – насамперед

Однак не варто забувати, що основна властивість вхідних дверей – це надійність. Тому перш за все потрібно подбати, щоб матеріали, якими оформлена двері, були стійкі до температурних коливань, атмосферних впливів, вологості. Ніякі естетичні властивості не повинні переважувати елементарну практичність.

Також не забудьте про звуко- і теплоізоляції: вхідні двері повинна бути надійним бар’єром для захисту житла від зовнішніх факторів впливу. Яким би вишуканим не був дизайн, якщо ізоляція недостатня, ви не зможете почувати себе досить захищеними.

Виберіть свою ідеальну двері і нехай вона прослужить вам довго!

Або читайте here.

Також цiкаво

  • Як прикрасити вхідні двері ідеї

    Двері служить не тільки для забезпечення безпеки й обмеження простору. Вона здатна заздалегідь розповісти про те, як живуть господарі дома.О те як прикрасити вхідні двері замислювалися навіть наш…

  • Як ремонтувати вхідні двері

    Як ремонтувати вхідні двері Як оновити вхідні двері своїми руками Якщо у вас вхідні двері потребує ремонту -то її оббивають штучною шкірою, ламінатом, пластиком або панелями. Звичайно, накласти п…

  • Як вибрати вхідні металеві двері

    • Як вибрати вхідні металеві двері Безпека металевих дверей Коробка дверей повинен кріпиться до стіни за допомогою декількох дюбелів, що не дозволяють відігнути двері, використовуючи фізичну силу…

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

девять − семь =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.