Добре, коли площа квартири дозволяє думати про перевтілення, а якщо 2-х кімнатна квартира 42,9 м? Квартира прохідна, кімнати невеликі. Дитині скоро 6 років (дівчинка). Підкажіть, як правильно і красиво розмістити меблі в дитячій, та так, щоб чоловік міг ввечері працювати за комп’ютером і не заважати дитині відпочивати?

При розробці дизайну дитячої кімнати для дівчинки 6 років основну увагу приділяють красі оформлення приміщення. Оскільки, хоч дівчинка і мала, але все-таки вона належить до особам жіночої статі, у яких, як мовиться, змолоду присутній тяга до прекрасного. Ось тому дівчатка, на відміну від хлопчаків того ж віку, прагнуть вже з малих років оточити себе красивими речами. Батькам слід підтримувати в юної леді цю тягу до прекрасного, в тому числі і при оформленні дитячої кімнати, інтер’єр якої повинен бути продуманий до дрібниць.

Особливу увагу при формуванні інтер’єру дитячої кімнати потрібно приділити ліжка. Якщо дозволяють розміри приміщення, то можна встановити ліжко з балдахіном, яка дозволить дівчинці поніжитися в ліжку і відчути себе справжньою принцесою. Більш активною малятку, яке вже з ранку спрямована вперед, ліжко з балдахіном буде не зовсім зручна. Такий дівчинці потрібно підібрати що-небудь простіше, але зі смаком, а не типу солдатського ліжка.

В інтер’єрі дитячої кімнати, крім ліжка, також варто також звернути увагу на різні шафки для одягу і стелажі для іграшок. Крім цього, можливо, виникне необхідність закріплення на стінах поличок, оформлених під загальний дизайн приміщення.

Крім усього іншого, слід передбачити якісне освітлення дитячої. При цьому можна використовувати якісь незвичайні світильники, які можуть послужити і прикрасою кімнати.

Якщо квартира малогабаритна, то житлоплощу доводиться економити на всьому. У цьому випадку при влаштуванні дитячої кімнати можна встановити дитяче ліжко-горище з розташованою під спальним місцем робочою зоною. Тоді не тільки дитина, але також і його батьки зможуть кожен у свій час скористатися письмовим столом, який буде встановлений під ліжком-горищем. Так, наприклад, можна поставить на нього комп’ютер, на якому може працювати не тільки тато, але і грати в свої ігри його малятко.

Слід зазначити, що, в принципі, таке "сусідство" комп’ютера і дитячого спального місця не зовсім бажано, оскільки дитині заснути під стукіт клавіш клавіатури буде не дуже просто. Однак як вихід з цього положення можна застосувати звукову завісу – музичний супровід дитини при відході до сну.

З повагою, Олександр Новіков,

Консультант довідкової служби "Стройінформ".

Або читайте here.

Також цiкаво

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

20 + 12 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.