Вибір меблів для ванної кімнати у більшості співгромадян викликає труднощі. І справа не тільки в широкому асортименті гарнітурів, представлених меблевими магазинами. Багато хто не знає, як вибрати меблі для ванної. бо ця кімната насамперед дуже маленька! Цим часто відрізняються будинку хрущовських і брежнєвських часів. Однак не варто сумувати і опускати руки! Невелика площа – не трагедія, а в чомусь навіть привід для радості. Адже ремонтувати і обставляти маленьке приміщення дешевше, ніж багато. А також меблі можна зробити на замовлення – ця зручна послуга дозволить отримати виготовлені за індивідуальним проектом предмети, точно відповідні ванній кімнаті розмірами і дизайном.

Зазвичай ремонт у ванній кімнаті починається зі складання кошторису. Крім будівельних та оздоблювальних матеріалів, в ній потрібно врахувати всі технічне оснащення ванній – полотенцесушитель, тепла підлога, сантехнічне обладнання. Багато виробників випускають спеціальні зменшені варіанти обладнання для ванних. Широко застосовуються кутові ванни, малогабаритні раковини. Деякі меблеві фабрики випускають спеціальні моделі пральних машин для установки під раковини невеликого розміру. Нерідко розумним вибором стає установка душової кабінки взамін повноцінною ванною. Далі на плані приміщення вказується бажане розташування сантехніки і полотенцесушителя, який може бути поворотним і розташовуватися, наприклад, над ванною. Після цього можна думати про те, які предмети меблів підійдуть для приміщення. Оптимальним рішенням проблеми стане меблі на замовлення. Вона дозволить функціонально використовувати кожен вільний сантиметр простору.

Для маленької ванної слід вибирати невелику, але функціональні меблі. Це може бути вузький пенал для ванної висотою до стелі. Роль дзеркала з успіхом виконає навісна шафка з дзеркальними дверцями або дверцятами. Він же може мати додаткові відкриті полички з боків. Однак для зручності догляду за меблями не варто розташовувати тумби впритул до стіни або до екрану ванною. Використання дзеркал в невеликому приміщенні хоч і вимагає додаткових зусиль у прибиранні, зате розширює і візуально збільшує простір. Можна також використовувати навісні шафи зі скляними полицями, застосовувати біле і яскраве освітлення, яке підкреслить і збільшить обсяг приміщення. У невеликих ванних дуже актуальні світлі оздоблювальні матеріали для стін і підлоги.

"ВЕРЕС " — меблева фабрика

Адреса: м.Санкт-Петербург, ул.Шостаковіча, д.8, корп.1, пов.2-й, секція 222

Тел. / Факс: +7 (812) 335-55-30

На правах реклами

Або читайте here.

Також цiкаво

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

пять + одиннадцать =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.