Мрії бувають різні. Одні марять про стрибку з парашутом, інші хочуть отримати приємні враження від поїздок в далекі країни, треті прагнуть вивчити мови. Навчитися малювати – теж чиясь мрія, причому цілком здійсненна.

Образотворчий талант – дар Божий, деяким він дається спочатку, а іншим важко передати на папері складну картину. Тим не менш, можна навчитися тому, як намалювати черепаху або рибок, дерева і квіти, дотримуючись порад.

Вибираємо персонаж

Визначте, яку саме черепашку будете малювати. Це буде акваріумна мешканка або героїня передач про живу природу? Популярний варіант – такі мультиплікаційні герої, як персонаж мультфільму "Левеня і Черепаха", Мудра мешканка ставка з дитячої казки "Пригоди Буратино" Тортилла або черепашки-ніндзя? Відповідь на ці питання – підказка, як намалювати черепаху. Якщо зображення перерахованих героїв представляється вам занадто складним, зупиніть свій вибір на звичайній морській мешканками.

Як намалювати черепаху олівцем поетапно

Один з варіантів зображення нашої героїні (вид збоку) – почати з начерку голови. Малюємо подовжений овал неправильної форми, всередині відзначаємо коло або точку – очей. Не бійтеся зробити невірний рух і зіпсувати малюнок, оскільки в природі не зустрічається чітких ліній і ідеальної симетрії. Для роботи вибирайте тонкий олівець, який легко стерти без сліду. Після видалення зайвих ліній зображення потрібно буде обвести темним кольором або розфарбувати. Успішність такого заняття, як намалювати черепаху олівцем, полягає в акуратності малюнка, відсутності бруду.

Домалюйте на обличчі рисочку рота, потім позначте лапку. Після домалюйте панцир, об’єднавши лінії голови і лапки. Розділіть велику деталь на панцир і черевце з лапками, прикрасьте спинку черепахи візерунком.

Перерахованим правилам не обов’язково слідувати строго, ваша картинка може значно відрізнятися формою і візерунком панцира, розмірами частин тіла від наведеного прикладу. Головне, щоб були присутні всі деталі, у тому числі маленький хвостик.

Малюємо черепаху: портрет

Зображати когось зручніше в профіль або зверху, малюнки анфас зустрічаються набагато рідше. Від положення персонажа також залежить, як намалювати черепаху. Портретне зображення вийде миле і наочне.

Або читайте here.

Також цiкаво

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

5 × 1 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Looking for something?

Use the form below to search the site:


Still not finding what you're looking for? Drop us a note so we can take care of it!

Visit our friends!

A few highly recommended friends...

    Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.