Нерідко зайняті господарі, не знаходячи часу для приготування кішці різноманітного меню, приймають рішення перевести вихованця на сухий корм. Але зробити це не просто. По-перше, перехід від звичної їжі до сухої може викликати у кішки опір і стрес. По-друге, зміна раціону може привести до проблем зі здоров’ям, зокрема, з шлунково-кишковим трактом.

Тому процес перекладу на сухий корм повинен проходити максимально комфортно. На нього варто відвести не менше семи днів, щоб процес проходив повільно і поступово. І почати краще з максимально хорошого корму.

У перший раз необхідно взяти кілька гранул сухого корму і в невеликій кількості чистої води їх розмочити, а після розбухання змішати з звичною їжею кішки. І так повторювати кожне годування, з кожним днем ​​збільшуючи частку розмоченого корму.

Можна корм розмочувати не в воді, а в м’ясних бульйонах, якщо вони входять до звичний раціон кішки.

На четвертий день можна спробувати дати вихованця не розмочений, а вже сухий корм. Для цього його потрібно просто насипати в звичне блюдечко кішки у співвідношенні 50 на 50 з домашньою їжею.

Якщо кішка обійшла сухий корм своєю увагою, то в наступну годівлю знову його змішайте зі звичною їжею.

На п’ятий і шостий день можна поступово в суміші зменшувати кількість натуральної їжі і збільшувати вміст сухого корму.

На сьомий день можна в мисочку насипати тільки сухий корм.

Всі ці дні привчання необхідно дуже уважно стежити за стільцем кішки. Він не повинен радикально змінитися при правильному перекладі на нове харчування.

Якщо ж у пухнастого улюбленця почалися якісь проблеми: запор або пронос, то краще проконсультуватися з ветеринарним лікарем. Не виключено, що ви вибрали невдалий корм, який погано засвоюється або викликає у вашої кішки алергію.

Також важливо пам’ятати, що переклад на сухий корм припускає, що у складі цього корму є всі речовини, необхідні кішці і підгодівлі вона не потребує. Тому доведеться виключити різні ласощі, особливо калорійні.

Корми класу "преміум" також збалансовані за вітамінів та мінеральних речовин. Якщо ж вибір припав на корми економ-класу, то кішці знадобляться вітамінні добавки.

Також не можна забувати, що при харчуванні кішки сухим кормом, тварина потребує набагато більшої кількості рідини. Тому у неї завжди має бути достатньо свіжої і чистої води в окремій мисочці. Чи не кип’яченої, але фільтрованої.

Кошеня привчати до сухого корму можна не раніше, ніж у віці трьох місяців. У нього вже повинні бути повністю сформовані зуби, щоб ретельно пережовувати їжу.

Або читайте here.

Також цiкаво

  • Як відучити кота від сухого корму

    Поради: Дмитро Юзик Замочуй корм Virginia поступово зменшуйте пропорцію до мінімуму влад Терновський найкраще його відвезти в село і непокорміть денного три — чотири а потім борщу насипати Julian…

  • Тварини — Як відучити кота від сухого корму, Допоможіть!

    Наталя Як відучити кота від сухого корму? Допоможіть! Тетяна А навіщо? На мою якісний сухий корм краще натуральної, не завжди якісної, їжі. Я навпаки вдячна заводчику, що кішка привчена до сух…

  • Як вибрати сухий корм для собак

    Від великої кількості торгових марок і різновидів готового сухого корму в сучасних зоомагазинах може розгубитися не тільки початківець собаківник, але і власник собаки зі стажем. Не дарма форуми,…

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

9 + шестнадцать =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.