Як і будь-яке інше жива істота, кішка не застрахована від виникнення і розвитку у неї різних захворювань. І якщо, наприклад, людина усвідомлює, що прийом лікарських препаратів — необхідний захід в боротьбі з недугою, противні сиропи, кислі краплі і гіркі таблетки для кішки — об’єкти вкрай не привабливі.

Кожен власник кішки, дійсно піклується і щиро люблячий свого вихованця, повинен знати, як дати ліки кішці. не травмуючи і не нервуючи її психіку.

Одні вихованці цілком спокійно переносять прийом лікарських препаратів всередину, інші ж якими способами намагаються уникнути цієї неприємної для них процедури. Так от, якщо ваша кішка відноситься до другої категорії і проявляє явну агресію під час лікування: виривається з рук, тікає геть, кусається і навіть дряпається, перш ніж дати кішці таблетку, сироп або краплі. міцно зафіксуйте тварина в зручному для нього і для вас положенні за допомогою рушника або будь-який інший щільної матерії. Голова вихованця при цьому повинна бути незафіксованою.

Як дати кішці таблетку

Дати кішці таблетку можна як повністю, так і в подрібненому вигляді.

Ретельно потовчіть таблетку і перемішайте її з улюбленими ласощами кормом вашого вихованця або розчиніть його в невеликій кількості води. Давайте ліки кішці натщесерце і обов’язково стежите за тим, щоб вихованець з’їдав всю дозу перемішаного з ним ласощі цілком.

Якщо ви вирішили дати таблетку кішці цілком, покладіть її на корінь язика вихованця. попередньо змастивши ліки вершковим маслом для більш вдалого переміщення його по стравоходу тварини. Для поліпшення ходу заковтування проведіть пальцями руки по шиї кішки зверху вниз.

Як дати кішці рідке ліки

Рідке ліки кішці слід подавати за допомогою звичайного медичного шприца. Це ж стосується і розчинених у рідині таблеток і порошків.

Зафіксуйте вихованця, злегка підніміть його голову вгору, утримуйте його рот розкритим за допомогою засунутих в позбавлені зубів краю пащі пальців і дуже акуратно впорскують невеликі порції ліки на корінь язика кішки. Дочекайтеся повного проковтування вихованцем препарату і приступайте до введення залишилися порцій.

Якщо при подачі рідкого ліки у кішки підвищиться слиновиділення, не переживайте — це нормальна фізіологічна реакція тварини на прийом неприємного за смаком ліки для боротьби з глистами, блохами або якими-небудь захворюваннями.

Стаття сподобалася і була корисна? Поділіться будь ласка з друзями.

Або читайте here.

Також цiкаво

  • Як дати ліки кішці Корисні поради Тварини.

    Як дати ліки кішці? Як і будь-яке інше жива істота, кішка не застрахована від виникнення і розвитку у неї різних захворювань. І якщо, наприклад, людина усвідомлює, що прийом лікарських препаратів…

  • Як дати собаці таблетку

    Як не сумно, але буває, що наші улюблені вихованці хворіють. Звичайно, при гарному догляді собаки хворіють рідко, але, тим не менш, іноді собаці потрібно дати ліки, або антигістамінний засіб, або…

  • Брянський форум собаківників — Перегляд теми — Як дати собаці ліки

    Цю процедуру краще проводити вдвох, так як для собаки вона дуже неприємне. Одна людина, натискаючи лівою рукою на куточки губ, відкриває пащу собаки, а правою натискає на корінь язика. Друга люди…

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

17 − 13 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.