З’їж таблеточку, кицька

Скоро вже місяць, як ми займаємося лікуванням своїх кішок. Ні, щоб махнути на море, там є оренда яхт крим. багато сонця і інших радощів, здатних перетворити ваше життя на казку. Але замість цього ми робили Трікс уколи. А Обаясі напихали таблетками.

Це і буде темою сьогоднішнього посту — як дати ліки кішці .

Зізнаюся, за ці три хвилини, поки ми тримаємо кішку і запихати в неї таблетку, всі троє: я, чоловік і кішка, встигаємо пройти сім кіл пекла. У всякому разі, ми думали, що це дійсно жах — змусити спокійнісінько мейн-куна випити таблетку.

Спочатку у нас, звичайно ж, нічого не виходило. Кішка виривалася, таблетку випльовувала. Але поступово навчилися міцно тримати їй лапи і щелепу, після того, як таблетка вже потрапила в пащу.

Кішка, не будучи дурепою, теж дечому навчилася. Наприклад, того, що таблетку можна і не ковтати. Потрібно дочекатися поки тебе відпустять і потім спокійно виплюнути ненависне ліки.

Після цього нами була відкрита ще одна хитрість щодо того, як все-таки змусити кішку випити ліки. Відкриваю секрет. Отже, вам вдалося заштовхати таблетку в рот опірному кішці. Ви пальцями щільно тримайте закритий рот, кішка чекає моменту, щоб виплюнути цю бридку гидоту. Ваше завдання тепер зробити вигляд, що ви збираєтеся її відпустити, і трохи послабити хватку.

Але прям зовсім небагато. Щоб кішка могла рухати щелепами і мовою. Вона тут же спробує скористатися ситуацією і викинути таблетку. А рот адже закритий. І зовсім мимоволі кішка таблетку проковтне.

Набагато простіше таблетку розтовкти і розчинити у воді і влити кішці за допомогою шприца.

Хоча для мого чорного чуда, про ласкавості якого я вам не раз вже розповідала, всі способи марні. Після того, як йому був пророблений курс уколів, лікар призначив таблетки. Від алергії.

І сьогодні ми зрозуміли, що наші спроби з Обаясі — це просто наіпріятнейшее времяпровождение! Вона не дряпається і не кусається. Тільки намагається вирватися. А Трікс, згадуючи про своє дикому походження, починається метатися як тигр, що побачив смерть перед собою. Четвертинка таблетки, яку-таки вдалося в нього заштовхати обійшлася мені в располосовала палець і ще в пару дрібних подряпин.

Таблетки потрібно пити 10 днів. Вже уявляю свої руки, на яких не залишиться живого місця. Доведеться замість статей робити подкасти, так як друкувати я точно буду не в змозі.

Або читайте here.

Також цiкаво

  • Як дати ліки кішці

    Як і будь-яке інше жива істота, кішка не застрахована від виникнення і розвитку у неї різних захворювань. І якщо, наприклад, людина усвідомлює, що прийом лікарських препаратів — необхідний захід…

  • Як дати ліки кішці Корисні поради Тварини.

    Як дати ліки кішці? Як і будь-яке інше жива істота, кішка не застрахована від виникнення і розвитку у неї різних захворювань. І якщо, наприклад, людина усвідомлює, що прийом лікарських препаратів…

  • Як дати кішці таблетку

    Як дати кішці таблетку Ті, люди у кого є в будинку кішка пару раз на рік точно, а то й частіше стикаються з такою проблемою як, дати таблетку своїй улюблениці. І неважливо, отчого ця таблетка, в…

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

пятнадцать + 14 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.