Як дати кішці таблетку

Ті, люди у кого є в будинку кішка пару раз на рік точно, а то й частіше стикаються з такою проблемою як, дати таблетку своїй улюблениці. І неважливо, отчого ця таблетка, важливо те, що тварина не може як людина сама взяти і випити ліки. Що ж робити? Якщо мова йде про глистогінних препаратах, то тут можна замінити таблетки на краплі, які капають на холку, але якщо мова йде про серйозний лікуванні. форма випуску ліків жаль не завжди буває таким різноманітною.

Умовляння і ласки в цій непростій справі не помічники. Тварина просто не розуміє, що це і ні за які вмовляння не з’їсть добровільно таблетку. Любителям поїсти можна дати таблетку, попередньо обмазану чимось смачненьким (сметаною, плавленим сиром, вершковим маслом) або загорнути в шматочок м’яса. Але, більшість кішок не обдуриш таким «ласощами». А якщо кішка погано себе почуває і взагалі не хоче їсти? А якщо ліки не можна приймати разом з їжею?

Для того щоб дати кішці таблетку її необхідно посадити на коліна, попередньо краще обгорнути її кілька разів рушником, щоб стирчала тільки голова, інакше глибоких подряпин вам не уникнути і утримувати її. Кішка сама закинеться голову, так як захоче вирватися, і вам залишиться, тільки злегка натиснувши, з обох сторін, великим і вказівним пальцем, приблизно за задніми іклами, відкрити їй рот.

А щоб кішка не виплюнула таблетку, її необхідно покласти на мову, як можна ближче до кореня мови, закрити рот і утримувати його якийсь час легенький погладжуючи тварина за шийку. Інакше кішка обов’язково виплюне ліки.

Дуже часто господарі знаходять виплюнули таблетки навіть після того як були абсолютно впевнені, що кішка вдало впоралася з їх ковтанням. Не сподівайтеся, що у вас це вийде з першого разу. У цій справі потрібна практика і вправність.

Рідке ліки можна дати за допомогою шприца, природно без голки. Потрібну дозування просто введіть в рот збоку, тільки утримуйте кішці голову і стежте за тим, щоб ліки не виливалося з іншого боку рота.

Деякі кішки дуже вміло цим користуються. Цей легший спосіб так само підходить і для таблеток, попередньо подрібнених в порошок і розчинених у воді.

Весь процес прийому таблеток травмує кішку, тому постарайтеся робити все якомога швидше. І не забудьте після успішного прийому таблетки похвалити і погладити вашу красуню.

Здоров’я вам і вашим вихованцям!

Вам сподобалася стаття? Натисніть на кнопку і поділися з друзями! Нехай щасливих людей і кішок буде більше!

Або читайте here.

Також цiкаво

  • Як дати ліки кішці

    Як і будь-яке інше жива істота, кішка не застрахована від виникнення і розвитку у неї різних захворювань. І якщо, наприклад, людина усвідомлює, що прийом лікарських препаратів — необхідний захід…

  • Як дати ліки кішці Корисні поради Тварини.

    Як дати ліки кішці? Як і будь-яке інше жива істота, кішка не застрахована від виникнення і розвитку у неї різних захворювань. І якщо, наприклад, людина усвідомлює, що прийом лікарських препаратів…

  • Як дати собаці таблетку

    Як не сумно, але буває, що наші улюблені вихованці хворіють. Звичайно, при гарному догляді собаки хворіють рідко, але, тим не менш, іноді собаці потрібно дати ліки, або антигістамінний засіб, або…

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

7 + восемь =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.