Хто в домі господар: ви або кішка?

Одним з улюблених домашніх тварин є кішка. Це — дуже своєрідна тварина. На відміну від собаки, яка відразу визнає свого господаря, кішка багато разів подумає, а чи варто це робити.

Перш ніж завести кішку, усвідомите для себе, що як тільки вона ступить на вашу територію, ви відразу ж втратите статус господаря. З цього моменту господинею буде кішка, і тільки кішка. А ви отримуєте статус улюбленця в кращому випадку, але частіше стаєте просто обслуговуючим персоналом. Ви, напевно, думаєте, що якщо кішку дресирувати і тримати в суворих рамках, то ви все одно будете господарем будинку, але, насправді, для кішки ви так і залишитеся обслуговуючим персоналом, який сильно розбалуваний і якого доводиться терпіти, бо звільнити вас неможливо.

На першому місці у кішок, звичайно ж, люди, а будинок — на другому, тому помилково вважати, що кішки прив’язуються до будинку. Люди стають своєрідними вихованцями для кішок, за яких вони переживають і яких люблять. Коли ви йдете на роботу, кішка це розуміє і спокійно чекає вас вдома. Варто вам виїхати з дому, кішка починає хвилюватися, але як тільки ви повертаєтеся, і котяче хвилювання припиняється. Але якщо з якихось причин улюбленого вихованця немає довгий час, з кішкою починає коїтися щось, подібне людині в подібних випадках. Вона перестає їсти, її нічого не цікавить, вона просто лежить в кутку і чекає свого улюбленого вихованця.

Кішка — дуже цікава тварина, подібного якому немає у всьому тваринному світі. Тільки вона здатна підняти настрій своєму вихованцеві, вилікувати його. Кішка відчуває, де і що у вас болить, вона лягає на хворе місце і починає бурчати, що і заспокоює біль. В історії помічені випадки, коли кішка рятувала людей від голодної смерті, наприклад, під час Великої Вітчизняної Війни в Ленінграді, який у той час перебував у блокаді.

Ці милі створіння відчувають насувається небезпека, тому завжди здатні заздалегідь врятувати свого улюбленого вихованця. І це не означає, що при зустрічі з ворогом, кішка буде накидатися на нього. Все більш гуманно і можна сказати по-людськи.

У білоруському селі кішка відчула біду і відвела своїх господарів на болото. У цей час на село напала ворожа армія. Щоб її сім’я не загинула від болісної голодної смерті, кішка сама знаходила прожиток і приносила своїм вихованцям.

Так що, не поспішайте заводити кішку, подумайте, ким ви хочете бути і ким готові стати.

Або читайте here.

Також цiкаво

  • Хто в домі господар ви або кішка

    Ми заводимо кішку і думаємо, що отримали домашнього улюбленця, вихованця. Але це — найглибша помилка. Кішка — істота зовсім особливе. Це вам не собака, яка негайно визнає господаря главою зграї,…

  • Хто в домі господар ви або кішка

    Кішка — дуже волелюбна істота. Вона не буде відданою як собака, більше того, кішка завжди буде сумніватися у вашій адекватності і розумових здібностях. Ну так. Все правильно. Як можна вважати лю…

  • Як правильно виховати кішку

    Не багато хто знає, що не достатньо взяти кошеня, принести його будинок, нагодувати і поставити лоток. Дуже важливо виховання, яке повинно починатися з самого дитинства кішки. Якщо упустити цей ч…

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

шестнадцать + 19 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.