Багато читачів часто задають питання, як облаштувати недорогу квартиру. Що ж, думаємо, історія Олени буде корисна тим, хто живе (або збирається жити) у самій звичайній двокімнатній хрущовці.

«Ми молода сім’я з Южноуральська. З минулого року спостерігаю за конкурсом і тільки зараз вирішила взяти участь у літньому сезоні. Наша сім’я складається з трьох осіб: чоловік Олексій, я і улюблена дочка Настенька. Коли задумалися про покупку квартири, вирішили брати «двушку» — однозначно хрущовку і тільки без ремонту, так як в голові вже були плани про перепланування, а інші проекти не підходили для нашої задумом.

Всі роботи, пов’язані з ремонтом в новій квартирі, чоловік робив своїми руками, не залучаючи до роботи ні дизайнерів, ні інші бригади. Єдиним помічником була я — підтримати, піднести, підказати, прибрати.

Першим справою зайнялися переробкою кімнати для дочки. У квартирі, коли заїхали, вже були відсутні комори. На звільненому місці ми вирішили зробити гардеробну, вхід до якої був з дитячої кімнати.

Потім заклали арку. Прохід між ванною і залом розділили навпіл. Одна ніша стала ставитися до кухні, в яку ми поставили холодильник. Вхід в кухню прорубали з залу. Встановили підлога з підігрівом. Батарею опалення прибрали. За рахунок ніші і відсутності батареї в кухні стало більше місця.

Друга ніша стала ставитися до ванній кімнаті. Всі стіни були спочатку вирівняні, на що пішло більше 10 мішків суміші. Екран під ванною чоловік закрив цегляною кладкою, залишивши «вікно» для труб. Старі залізні труби поміняв на металопластикові та провів їх так, щоб не було видно. Всю ванну кімнату облицював кахельною плиткою. У нішу, яка вийшла, замовили меблі, де розмістилося білизна та рушники. У мене з’явився дамський столик — моя давня мрія. У залі стало просторо без зайвих меблів.

У коридорі підлогу виклали мармуровою плиткою, на стіни наклеїли світлі шпалери. Хоча коридор і маленький по квадратурі, але за рахунок світлих тонів немає ефекту зажатості. У нашій новій квартирі ремонт тривав півтора року, зате все зроблено своїми руками, на совість і для себе.

PS Живемо в квартирі чотири роки, ремонт подобається, але вже подумуємо про трикімнатній квартирі ».

А як робили свій ремонт ви? Чекаємо ваших листів. Надсилайте ваші історії з фотографіями і вигравайте грошові сертифікати та призи!

Спонсор конкурсу «Сезон ремонту» в липні — салон сантехніки G-Studio:

454000 Росія, м Челябінськ

ТК «Західний промінь», вул. Праці, 164, відділ 5;

Або читайте here.

Також цiкаво

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

один × три =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.