Домашні засоби для видалення запаху котячої сечі

Слід сказати, що домашні засоби не завжди ефективні у використанні і вимагають певних фізичних витрат, але часто приваблюють людей своєю економічною вигодою.

Побувавши на численних форумах в інтернеті, Ви знайдете масу фантастичних народних рецептів, один з яких наведено нижче.

Найбільш небажаним способом боротьби з запахом котячої сечі є вживання хлоросодержащих речовин. Незважаючи на те, що хлор є сильним окислювачем і добре вбиває мікроорганізми, не слід забувати про його високу токсичність. Ми просто можемо завдати шкоди тварині, що володіє більш гострим в порівнянні з нами нюхом. Застосування нашатирного спирту, який, як відомо, містить аміак, так само, як і сечовина кішок, викликає великий сумнів. Проблема може тільки посилитися, як і у випадку нанесення на пляму великої кількості парфумерної продукції.

Набагато більш дієві відносно запаху котячої сечі виявляються сильні окислювачі, такі як:

Запах котячої сечі: поради щодо усунення

- марганцівка (володіє також дезодорує, застосовується в урології);

- оцет (обов’язково у водних розчинах);

- сік лимона;

- перекис водню;

- йод (розчин на 1 літр води 10-20 крапель йоду).

Коли пляма свіже досить ефективні будуть звичайні засоби бактерицидної дії: горілка, спирт, господарське мило (також містить гліцерин, який розщеплює кристали сечової кислоти), чайна заварка, концентрований розчин соди, ополіскувач для порожнини рота.

Застосування ароматизаторів саме по собі не є вирішенням проблеми. Такі поширені засоби для видалення запаху котячої сечі як мелений кави, сушена зелень петрушки, зірочка, аромасоль для ванн, ароматичні масла лимона, апельсина, чайного дерева, лайма і т.п. просто на деякий час трохи переб’ють запах.

Домашні рецепти позбавлення від запаху котячої сечі містять, як правило, кілька з вищеперелічених компонентів і створюються домогосподарками експериментальним шляхом. Ось, приклад одного з них:

Розведіть оцет з водою в пропорції 1/4 і нанесіть на пляму. Ретельно просочіть паперовими рушниками. Посипте содою. Розведіть столову ложку рідини для миття посуду в 100 мл перекису водню. Перевірте на непомітній ділянці, забарвлюється чи забруднений поверхню. Ввітріть суміш щіткою. Приберіть залишки чистою губкою або миючим пилососом. При необхідності повторити.

поскаржитися · відповісти

Або читайте here.

Також цiкаво

  • Як усунути запах котячої сечі

    Як усунути запах котячої сечі Живність Запах котячої сечі різкий і неприємний. Зазвичай кішка починає ходити в туалет повз лотка або унітазу в наступних випадках: а) кішка хоче показати, що у ваш…

  • Як знищити запах котячої сечі

    Для котячих туалетів існують спеціальні наповнювачі, нейтралізуючі погані аромати, але часом домашні улюбленці люблять показати свій протест і напаскудити коханому господареві на диван або в яком…

  • Як видалити запах котячої сечі з взуття — відповіді та поради на твої

    Для початку раджу вам ретельно промити забруднену взуття. Звичайно, треба було зробити це відразу ж після того, як кіт позначив ваші черевики. У цьому випадку ймовірність видалити запах котячої с…

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

восемь + 10 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.