На Першому каналі триває головний вокальний проект країни — «Голос — 2» .

Представляємо вашій увазі ексклюзивне інтерв’ю з Сергієм Волчкова — Учасником з команди Олександра Градського . Власник рідкого баритона зізнався — музичний дует (дивіться відео) з незрячою учасницею Патріцією Кургановой  став одним з найбільш хвилюючих подій у його житті.

- Ваш дует з Патріцією Кургановой не залишив байдужим нікого. У одних викликав захоплення, в інших — сльози, треті кинулися обговорювати метра Градського: мовляв, несправедливо вчинив, поставивши в пару з незрячою конкурсанткою такого сильного суперника, як ви. А ви що самі думаєте?

Сергій Волчков: Наш дует справедливо віднесли до тієї ж категорії, що і дует Гели Гураль і Поліни Конкін   (дивіться відео). Між собою наставники називають цей номер діамантом. Дійсно, знаменита «Мелодія» виповнюється дуетом вперше. І все ж дует відбувся багато в чому завдяки Патриції: чистота і щирість її виконання, як зазначив наш наставник, воістину ангельські.

- І все ж Патриція покидає проект, а ви залишаєтеся …

Сергій Волчков: Так. Але ви не уявляєте, що я відчув тоді … Відчуття — те саме втрати близької людини.

- Що вам сказала Патриція після виступу, а ви їй?

Сергій Волчков: На наступний ранок я отримав від неї SMS: «Сергію, мені здається, це було красиво …». Я відповів: «Дорога Патриція, дует відбувся завдяки тобі!»

- Що вона відповіла?

  Сергій Волчков:  Вона відповіла: «Завдяки нам …»

- Рішення наставника для вас було передбачуваним?

Сергій Волчков: Що ви! Про це не знав ніхто. Але … Якщо бути чесним до кінця, у вокальному плані я був сильнішим.

- Ви самі залишилися задоволеним виступом?

Сергій Волчков. Так. Ніколи раніше не відчував тієї внутрішньої свободи, як тоді. Раніше я просто вокалізіровал, не підозрюючи, що можу співати інакше. Але Олександр Борисович відкрив у мені інший світ. І за це я йому дуже вдячний.

- На «сліпих» прослуховуваннях він вибрав вас з перших нот …

Сергій Волчков: Це правда. Вже потім Олександр Борисович сказав мені: «Я не очікував, що хтось із конкурсантів вирішиться виконати« Арію Містера Ікс »(дивіться відео). Тому він зрадів, коли з перших нот почув знайому мелодію.

- Кого з вокалістів на проекті вважаєте своїм конкурентом?

- У соцмережах із завидною регулярністю з’являються спільні фото конкурсантів з різного роду заходів. Видно, на проекті панує дружня атмосфера …

Сергій Волчков: Це правда. Наприклад, з Шаріпов Умхановим і Гелою Гураль подружилися відразу. З Петром Єлфімову, моїм земляком, не тільки дружимо, але і знаємо один одного багато років: його мама Жанетта Геннадіївна була моїм педагогом з диригування в музичному коледжі Н. А. Римського-Корсакова в Білорусії.

- Вас називають новим Георгом Отсом, то новим Муслімом Магомаєвим. Вам лестять подібні порівняння?

Сергій Волчков. З одного боку, так. Але з іншого … Чесно кажучи, не хочу, що б мою манеру виконання порівнювали з чиєїсь, якщо навіть мова йде про великих артистів. Я не хочу бути другою Магомаєвим — я хочу бути першим Сергієм Волчкова.

- Як батьки оцінили виступ? Знаємо, спочатку до вашим бажанням займатися музикою вони ставилися скептично.

Серей Волчков: Це так. У школі я був добре успевающим учнем. Батьки мені пророкували кар’єру юриста. «Музикант не професія! Ти прирікаєш себе на жебрацьке існування », — говорили вони. Адже в маленькому містечку Бихов Могильовської області, звідки я родом, професія музикант не затребувана. Але … Мрія виявилася сильнішою. П’ять років тому я зважився на серйозний крок: все кинув і переїхав до Москви. Зараз розумію: все було не дарма. У Москві я відчув свободу і великі можливості, чого не було на батьківщині.

- Сміливий вчинок. Як вам жилося перший час в Москві?

Сергій Волчков: Не просто. Вступив до ГІТІС, зняв кімнату в Підмосков’ї, грошей на житло в Москві, зрозуміло, не було. Спочатку допомагали батьки, надсилали гроші, але незабаром почав заробляти сам. З ранніх років звик заробляти сам: в 12 років промишляв тим, що ловив рибу і продавав сусідам (сміється), в 17 — на пару з одним відкрив інтернет-магазин комп’ютерної техніки.

- Як дізналися про проект «Голос-2»?

Сергій Волчков: У «Голосі країни» на Україні брала участь моя подруга Ольга Панкратова. Від неї і дізнався.

- Проект «Голос-2» для вас перший конкурс?

Сергій Волчков: Телевізійний — перший. Незадовго до початку кастингу на «Голосі-2» я отримав запрошення взяти участь у проекті«Велика опера» на каналі «Культура», але вважав за краще «Голос 2».

- Хто сьогодні вас підтримує?

Сергій Волчков: Мої друзі і дружина Наталя.

- Де зустріли майбутню дружину?

Сергій Волчков: У храмі: співав у хорі, вона стояла і молилася. Раптом пролунав дитячий сміх. Наташа заусміхалася, а я, побачивши її очі, посмішку, зрозумів: це вона … Через три місяці ми повінчалися.

- Вона бачила ваш виступ?

Сергій Волчков: Так. Коли дивилася, плакала.

- Про що мрієте зараз?

Сергій Волчков: Про будиночку в Італії на березі озера Гарда. Жити мрію там, а прилітати на роботу в Москву.

Розмовляла Катерина Гончарова

Фото: Прес-служба Першого каналу 

Або читайте here.

Також цiкаво

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

четыре × два =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.