Archives

Як змусити кота пити таблетки

1. Покладіть кота на зігнуту ліву руку, як дитину. Вказівний і великий палець охоплюють щоки і ніжно тиснуть на них. Пігулка &# 8211; в правій руці. Так як при натисканні кіт відкриє рот, вкладіть обережно таблетку.

2. Підніміть таблетку з підлоги. Повторіть пункт 1.

3. Розшукайте кота в спальні і викиньте мокру таблетку. Візьміть з упаковки нову. Кіт &# 8211; в колисці лівої руки. Одночасно сильно стисніть передні лапи лівою рукою. Щелепи відкрити з силою. Втолкніте таблетку. Закрийте коту рот, тримайте його і рахуйте до 10.

4. Дістаньте таблетку з люстри, а кота зніміть з шафи. Викличте дружину з кухні.

5. Встаньте на коліна. Кот затиснутий між колінами. Міцно тримайте передні і задні лапи двома руками. Ігноруйте низьке гарчання, испускаемое котом. Попросіть дружину утримувати голову кота однією рукою, а другий за допомогою дерев’яної лопатки енергійно заштовхнути таблетку в горло кота і постаратися розтерти.

6. Зніміть кота з карниза завіси. Дістаньте з упаковки наступну таблетку. Акуратно зберіть з полиць розбиті статуетки і відкладіть, щоб потім склеїти їх.

7. Загорніть кота в рушник. Попросіть дружину лягти на кота поперек, щоб тільки голова залишалася вільною. Розітріть таблетку в порошок. Примусьте кота відкрити рот за допомогою олівця і, не виймаючи олівець, всипте порошок.

8. Змастіть подряпину на плечі дружини. Видаліть плями крові з килима (холодною водою з милом). Зніміть кота з балкона сусіда. Дістаньте іншу таблетку.

9. Помістіть кота в шафу і затисніть дверцятами, щоб виступала тільки голова. Відкрийте коту рот за допомогою ложки. Попросіть дружину розібрати кулькову ручку і всипте таблетку, розтерту в порошок, в корпус ручки (як в трубочку). Енергійно дуньте в рот коту.

10. Прикладіть холод до щоки і згадайте точну дату щеплення від правця. Викиньте футболку і надіньте нову.

11. Викличте пожежників, щоб зняти кота з дерева. Візьміть останню таблетку.

12. Зв’яжіть передні ноги кота міцною мотузкою і прив’яжіть до ніжки столу. Змусите кота відкрити рот за допомогою маленького гайкового ключа. Заштовхайте таблетку плоскою поверхнею вирізу ключа в кота і влийте півлітра води, щоб змити таблетку вниз.

13. Попросіть дружину відвезти вас в лікарню і сидите спокійно, поки лікар зшиває пальці і видаляє залишки таблетки з ока. На зворотному шляху зайдіть в меблевий магазин &# 8211; замовити стіл.

14. Прослідкуйте, щоб після прийому таблетки кіт дотримувався постільний режим.

Або читайте here.

Також цiкаво

 • Ваша Путівка. Ру — підібрати і купити тур до Чехії. Гарячі путівки до Чехії, вартість екскурсійних

  європейських країн Триває завантаження модуля пошуку турів Мальовничі вулички і чудово збереглися середньовічні замки, церкви, музеї, пам’ятники культури та історії — відпочинок в Чехії здатний…

 • Як дати собаці таблетку

  Як не сумно, але буває, що наші улюблені вихованці хворіють. Звичайно, при гарному догляді собаки хворіють рідко, але, тим не менш, іноді собаці потрібно дати ліки, або антигістамінний засіб, або…

 • Отримання кисню

  Матеріал з Гіпермаркет знань Отримання кисню У цьому параграфі мова йде: про відкриття кисню; про отримання кисню в промисловості та лабораторії; про реакції розкладання. Відкриття кисню….

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

три × пять =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Looking for something?

Use the form below to search the site:


Still not finding what you're looking for? Drop us a note so we can take care of it!

Visit our friends!

A few highly recommended friends...

  Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.