Подаруйте приємне пробудження.

Правила догляду

Поради, як привчити кролика до туалету

- Не думайте, що привчити кролика до туалету — це разове справа, особливо, якщо кролик в якості вбиральні використовує повністю всю клітину.

- Кролики стають охайність з роками, то тесть, чим старше тварина, тим більше воно акуратніше.

- Якщо у вас міститься кілька самців, то вони можуть мітити територію.

- Під час статевого дозрівання, а також вагітні самки часто починають ходити в туалет, де попало, так як задінеться гормональний фон тварини. У цьому випадку доведеться заново привчити кролика до туалету.

- Запам’ятайте — кролики, як і багато тварин, вчаться у батьків. Дізнайтеся заздалегідь у заводчика, як йдуть справи з туалетом у них, так як ваш вихованець буде надходити точно так само. Вам буде набагато легше, якщо вашого кролика навчив заводчик азам охайності.

- Декоративного кролика не можна тикати носом у свої ж неподобства — він не зможе цього сприйняти. Правильно — строго окрікнуть кролика, а потім легенько шльопнути по попі — тут головне слово легенько, а то ви можете сильно образити свого вухатого одного.

- Привчання кролика до туалету буде набагато швидше, якщо ви встановите два лотки — один в клітці, а другий в кімнаті, де ваш кролик гуляє.

- Звичайний оцет допоможе вам легко позбутися від плям і запаху кролячій сечі.

- Найкраще брати лоток для кролика кутовий з високими бортиками — це допоможе кролику «не промахнутися» і містити клітку в чистоті. Можна також використовувати котячий туалет, тим не менш, грати можна класти тільки тоді, якщо у батьків вашого кролика вона теж була.

- Наповнювачем для туалету може служити деревне наповнювач для кішок. Можна брати опилки — тільки побільше — вони хоч і погано вбирають запахи, зате кролик швидко запам’ятає, де туалет.

- Не треба використовувати в якості наповнювача газети, пісок і наповнювачі з великим вмістом хвої або глини.

- Запам’ятайте, що кролячий гній — це гарне добриво для рослин!

- Спреї, які обіцяють привчити кролика до туалету, насправді не діють.

- Якщо кролику сподобалося ходити в туалет в інший кут, то краще поставте туди лоток.

- Кролики принципово не будуть опорожняться в повний лоток, тому треба обов’язково стежити за чистотою кролячого туалету.

Такі нескладні й ефективні рекомендації цілком можуть допомогти вирішити вам питання, як привчити кролика до туалету. Тільки пам’ятайте, що потрібного результату ви досягнете тільки ласкою і терпінням.

Або читайте here.

Також цiкаво

  • Як привчити кролика до туалету

    Насправді кролик — досить кмітливе і розумна тварина. Він цілком навчаємо, що є досить переконливим аргументом для утримання звірка в якості домашнього улюбленця. Але як привчити кролика до туале…

  • Як привчити кролика до туалету

    Кролики легко і швидко піддаються навчанню, ці тварини насправді неймовірно кмітливі, розумні. Тому багато хто воліє їх тримати в домашніх умовах. Власники цих милих вихованців стверджують, що пр…

  • Як привчити кролика до туалету

    Кролики легко і швидко піддаються навчанню, ці тварини насправді неймовірно кмітливі, розумні. Тому багато хто воліє їх тримати в домашніх умовах. Власники цих милих вихованців стверджують, що пр…

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

девятнадцать − три =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.