Чому собака їсть траву?

Добрий день, дорогий наш друг! Ми сподіваємося, що ця стаття буде дійсно корисна для вас. Щоб бути в курсі собачих новин і отримувати ексклюзивні поради для власників собак, підпишіться на нашу розсилку. Це було маленьке відступ, а тепер давайте повернемося до теми статті.

Багато хто з нас періодично помічають за своїм собакою підвищений інтерес до траві. Навіть взимку деякі тварини примудряються відкопати під снігом пожухлий стеблинка пирію, щоб з неприхованим задоволенням ним насолодитися. Такі гастрономічні повадки у чотириногих друзів вивчаються вже давно, однак, до одноголосної думки про причини, чому собака їсть траву, вчені так і не прийшли.

Більша кількість людей схиляється до того, що трава поїдається собакою через брак якихось вітамінів в організмі. Але яких? На це питання відповіді поки немає.

Також було відмічено, що багато тварин таким чином прочищають шлунок, позбавляючись від надлишку жовчі. Видовище, звичайно, не з приємних, але собака знає, що їй корисніше. Адже не дарма раніше вважалося, що якщо захворіла тварина відпустити до лісу, гай, луг, то воно саме знайде трави і корінці, необхідні для лікування.

Однак, якщо ваша собака постійно поїдає рослини, при чому не вибірково, а все підряд, то це — привід для звернення до лікаря. Можливо, у неї серйозні проблеми з печінкою, з якими звичайна травичка вже не впорається.

Раніше для очищення шлунку собаки використовували шерсть, яку поглинали разом зі з’їденими дрібними тушками тварин. Зараз, коли таких "страв" в раціоні наших вихованців немає, роль "очисника" виконує трава, ось чому собака їсть траву на прогулянках.

Чистий травичка для собак

Якщо ви турбуєтеся, що на вулиці собака може з’їсти оброблену хімікатами або просто брудну траву, то можна самостійно пророщувати будинку злакові та інше насіння. Багато собаки не проти поласувати так званої "котячої сумішшю", Яка продається в більшості зоомагазинів.

У кожному разі, трава — не панацея. У раціоні кожної собаки повинні бути присутніми в достатній кількості вітаміни і мінерали. які допомагають травному процесу. Важливо, щоб харчування собак також включало в себе деяку кількість овочів і фруктів, адже вони теж корисні для здоров’я та імунітету. Фітонциди, що входять до складу рослин, також допомагають зміцнювати імунітет тварини. Це особливо важливо в періоди міжсезоння, коли погода так мінлива.

Не варто виключати варіант, що собаці просто подобається сам процес "щипання" і жування травички, її смак. Тому заздалегідь переживати, чому собака їсть траву, не варто, також не потрібно обмежувати собаку в кількості з’їденого. Більшість проковтнутих травинок все одно надовго у шлунку не затримаються.

Копіювання матеріалів сайту заборонено!

Або читайте here.

Також цiкаво

  • Чому собака їсть траву Сайт розплідника Rammy Baby Dom. Карликові такси.

    Чому собака їсть траву? Кожен з нас напевно хоч раз помічав за своїм собакою травоїдна поведінка: тварини з жадністю поїдають траву, особливо на початку весни, буває, що з-під заметів викопують п…

  • Чому собака їсть траву Зоотерріторія. Домашні тварини

    Незважаючи на те, що собаки хижаки, а не травоїдні тварини, більшість з них дуже люблять поїдати зелену травичку. Особливо з апетитом поїдають її по весні, коли вона тільки з’являється, після сні…

  • Чому собака їсть траву

    Собака, звичайно ж, не вівця або коза, але іноді вона із задоволення поїдає травичку, воліючи її смачним і поживним консервам. Яка причина змушує її так харчуватися? Чи можна собаці їсти траву аб…

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

девятнадцать − 13 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.