Незважаючи на широкий вибір сучасних матеріалів, пропонованих спеціалізованими магазинами, лінолеум як і раніше користується великим купівельним попитом. Практичний і досить демократичний за ціною лінолеум може прослужити не один десяток років і не втратити свого виду, якщо звичайно правильно за ним доглядати.

Запам’ятайте основне правило – дане покриття не слід мити гарячою водою, також не варто використовувати луг і соду, здатну зіпсувати покриття. Якісно відмити підлогу можна теплим мильним розчином, але це тільки в тому випадку, якщо на ньому немає складних забруднень, що вимагають застосування спеціальних складів або коштів.

Відмити плями від фломастера, йоду або пролитої кави на лінолеумі можна за допомогою "бабусиної" методу використовуючи бензин, скипидар або ж гас. Обробляти цими засобами потрібно тільки забруднені ділянки, а не всю площу поверхні, так як можна стерти малюнок покриття, та й запах у квартирі буде стояти різкий і неприємний.

З метою очищення можна застосувати і сучасні засоби. Один ковпачок "Містера Пропера", Розчинений у воді, здатний відмити лінолеум і наповнити кімнату свіжістю.

Набагато складніше буде відмити покриття після капітального ремонту, проведеного в квартирі. Видалити бруд і пил, що залишилася по закінченню будівельних робіт можна за допомогою будь-якого миючого засобу для підлоги. Для отримання більшого ефекту слід додати до нього оцет або зовсім небагато марганцівки.

У тому випадку, якщо плями на лінолеумі, що з’явилися після ремонту, що не відмиваються, можна застосувати "Уайт-спірит". З крайньою обережністю слід протерти плями цим засобом.

Чим ще скористатися, щоб очистити покриття від плям, що виникли після ремонту? Непоганим засобом є Taff Stuss, який з успіхом використовується для сухого чищення плям, що утворилися на підлозі після проведеного ремонту.

Не дивно, що після тривалого терміну експлуатації стару підлогу придбав брудний і неохайний зовнішній вигляд. Чим варто скористатися, щоб надати йому первісний блиск і свіжість?

Якщо старий лінолеум потемнів, повернути його колишнє стан допоможе оліфа, за допомогою якої підлогу спочатку протирається, а потім додатково натирається вовняною ганчіркою. Суміш води і молока, узятих в рівному співвідношенні, є перевіреним способом повернути старому покриттю блиск.

Для того щоб відмити брудний рельєфний лінолеум найкраще скористатися потужним миючим пилососом. Саме таким чином можна вивести білясті плями з рельєфною поверхні.

Видалити старий наліт, в’ївся в рельєфний малюнок можна також за допомогою таких засобів, як Silit і Cif. Безсумнівно, рельєфний підлогу чистити набагато складніше, ніж інші його види.

Або читайте here.

Також цiкаво

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

один × два =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.