Хаскі — вірні, сильні, розумні друзі, які дуже рідко хворіють і володіють сильним імунітетом. Але у будь-якого Ахіллеса є своя п’ята, у хаскі це шлунок.

Незважаючи на відмінний імунітет, шлунок у собак хаскі дуже слабкий, тому за харчуванням собак потрібно стежити дуже уважно.

Як правильно годувати хаскі?

Харчування хаскі вимагає різноманітності та збалансованості.

Для початку слід визначитися з типом годування: готові корми або натуральні продукти. Раціон харчування хаскі повинен складатися переважно з білково-жировий їжі, а не білково-вуглеводної, тому при виборі будь-якого типу харчування слід орієнтуватися на великий вміст в їжі жирів і білків.

 1. Сухі корми. Для породи хаскі сухі корми практично не випускаються, тому при виборі корму слід приділити особливу увагу на те, щоб у ньому містилося необхідну кількість жирів і не було надлишку вуглеводів. Вибирати слід виключно корму преміум-класу, так як вони більш збалансовані, містять необхідні вітаміни і мінеральні речовини. Економити на кормі для собак хаскі можна — це дуже сильно позначиться на здоров’ї вихованця, в першу чергу, на його шлунку.
 2. Натуральна їжа. Вимагає ретельної розробки раціону і різноманітності.

Хаскі можна годувати і морською рибою, і овочами, і м’ясом (крім баранини і свинини — вони важкі для шлунку).

Особливою любов’ю у собак породи хаскі користуються субпродукти: печінка, селезінка, серце. Але ці продукти вимагають обов’язкової термічної обробки, так як можуть бути заражені глистами.

Чим краще годувати дорослу хаскі?

Переважно всього — біле м’ясо птиці і морська риба. Не можна забувати про каші. Манка і перловка для хаскі не підходять, їм потрібні вівсянка і гречка, причому не відварені, а заварені окропом. Кашами хаскі потрібно годувати щодня — це стабілізує роботу кишечника.

Чим краще годувати цуценя хаскі?

Цуценя привчають до м’яса і риби поступово, після тижневої монорісовой дієти. Спочатку додають в рис невеликий шматочок м’яса птиці. Через кілька днів дають шматочок риби. Через тиждень рибна порція повинна становити 1/3 частину всього щоденного раціону. Ось основні правила годування собак цієї породи:

 1. На годуванні натуральними продуктами слід зупинитися тільки в тому випадку, якщо у вас достатньо часу для щоденного приготування їжі для собаки.
 2. Сухі корми — виключно люкс преміум класу.
 3. Ні в якому разі не можна вибирати змішаний тип харчування! Це найбільша помилка, яку допускають власники хаскі. Таким харчуванням вони садять шлунок собаки.
 4. Не можна давати хаскі заморожену рибу. Те, що її використовують для годівлі їздових собак — міф.

Або читайте here.

Також цiкаво

 • Як годувати йоркширського тер’єра

  Дуже популярною стала в останні роки пород Йоркшир. На сьогоднішній день це одна з найпоширеніших порід кімнатних собачок. Заводячи будь-яку тварину дуже важливо точно знати, як правильно догляда…

 • Чим годувати пекінеса

  Зовнішній вигляд вашого вихованця: красива шерсть, здорові зуби і кігті, чисті ясні очі, говорять не тільки про здоров’я собаки, але і про те, що харчування вона отримує правильне і збалансоване….

 • Як потрібно годувати перського кошеня

  Харчування перського кошеня дуже відповідальний момент, який відіб’ється на всьому житті котика. Тому від того, наскільки правильно складений раціон перської кішки ще в маленькому віці, залежить…

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

1 × 2 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.