На запитання відповідає керівник театру «Котячий будинок», син знаменитого дресирувальника Дмитро Куклачов [задай своє питання]

Дмитро, добрий день!

Чи можливо кошеня, який ходить в свій лоток 3 місяці, перевчити ходити в унітаз або ванну? Аж надто багато сміття від наповнювача. Старший кіт вибрав для туалету раковину. Спочатку ми як то ніяковіли, але пізніше з’ясувалося, що це чисто і зручно. Дякуємо.

З повагою Лариса.

Лариса, привчити Вашого кошеняти ходити в унітазний лоток, безумовно, можна. Але процес не швидкий, Ви повинні запастися терпінням. Зазвичай на це може піти від декількох тижнів до декількох місяців. Вам слід дотримуватися наступних правил:

1. Перемістіть лоток для туалету кішки у вбиральню кімнату і поставте поруч з унітазом.

2. Поступово підкладайте під лоток тверду опору, щоб він опинявся на височини. Спершу можна підкласти зовсім невелику, далі трохи вище. Ваша мета — щоб в один день лоток і унітаз опинилися на одному рівні. Слідкуйте за тим, щоб лоток твердо стояв на височині, так як, коли Ваш вихованець буде туди заплигувати, лоток може перекинутися і сильно його пропагують.

3. Як тільки лоток досяг рівня унітазу і простояв там кілька днів, перемістіть лоток на унітазних сидіння. Поступово зменшуйте кількість наповнювача в ньому.

4. Приберіть лоток і помістіть на сидіння спеціальний «унітазний» лоток для тварин. Вони продаються в зоомагазинах, запитайте у продавців.

5. Через деякий час, приберіть кільця з підстави лотка для того, щоб тварина бачило воду в унітазі і не боялося справляти нужду прямо в неї. Якщо Ви помітите, що Ваша тварина боїться, то постарайтеся повторити всі зазначені кроки спочатку.

Даний метод дуже ефективний і діє, практично, у всіх випадках. Так що не бійтеся, якщо не вийшло з першого разу, обов’язково вийде з другого. Удачі вам!

Свої запитання можете задати за адресою ekaroz@yandex.ru

Читайте також

Молодий тер’єр Оскар шукає сім’ю в Москві

Собака Прага з московського притулку шукає сім’ю

У сочинському зоопарку з’явився баран з п’ятьма рогами

У козла Тимура з сафарі-парку в Примор’ї тепер дві спальні

У Єйську собака врятувала дев`ять цуценят із затопленої труби

Півзахисник казанського «Рубіна» подарував дружині леопарда

Козел Тимур оголосив бойкот працівникам зоопарку за розлуку з одним тигром

Сплять втомлені звірята: "Комсомолка" відобразила сни вихованців зоопарку

Або читайте here.

Також цiкаво

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

5 + 3 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.