Якщо ви завели собі декоративну щура або хом’яка, то краще за все тримати їх в акваріумі. Ще можна розташувати в клітці. Тільки це має бути дуже міцна клітка, інакше гризун може її пошкодити і втекти.

Якщо у вас немає можливості купити клітку, то можна зробити будиночок для щури своїми руками . Для цього вам знадобиться пару коробок від чаю. Тобто для будиночка навіть купувати нічого не потрібно, просто не викидайте використані упаковки. Ще знадобиться скотч і ножиці. Можна використовувати клей ПВА, але скотч надійніше.

І так, у вас є дві коробки. Один буде першим поверхом, інший — другим. Між поверхами повинна бути дірка — прохідний отвір, його потрібно вирізати на обох коробках і однакового розміру, щоб при зіставленні коробок, вони збіглися.

Необов’язково, щоб при цьому краї вдома теж стояли рівно, тим більше навряд чи у вас знайдуться

дві однакові за розміром коробки чаю. Головне, щоб такий двоповерховий будиночок тримав рівновагу. Для цього використовуйте меншу коробку для другого поверху.

Коли зіставили коробки отворами, їх потрібно закріпити. Це робимо скотчем, замотуючи його через обидві коробки до кінця, щоб вони добре трималися. Можна склеїти клеєм між собою, але це менш надійно. Тим більше, якщо ваша щур любить погризти, то краще будиночок обклеїти весь скотчем, тоді він довше прослужить.

Усередині будиночка можна скласти ганчірочки, щоб було затишно спати. Правда не факт, що ця ліжко довго там протримається, все залежить від характеру вашого звіра. Можна зшити подушечку, яка буде для звірка м’яким матрацом.

Для цього вирізаємо два квадрати з щільної тканини. Кладемо на один квадрат вату або краще шматочки тканини, так, щоб балу щільна набивка матраца. Накладаємо на «начинку» другий квадрат і зашиваємо по всіх чотирьох сторонах подушки. Якщо матрац буде більше прохідного отвору між поверхами в будиночку, то пацюк потягти його звідти не зможе.

Будиночок для гризунів увазі і віконця. Їх можна вирізати до того, як ви склеїли два поверхи. Робіть віконця невеликими, щоб щур не намагалася через них вилізти і не зламала вікна.

Звичайно, непогано було б прикрасити будиночок. Для цього ви можете наклеїти фотографії вашого улюбленця прямо на будиночок, зробити кольорові написи. Щоб розмалювати будиночок, можна попередньо обклеїти його білим папером і тоді ви зможете розфарбувати його на свій смак. Крім того, можна навіть зробити горище і дах з двох листів картону, все залежить від вашої фантазії.

Як бачите зробити будинок для щури своїми руками не так вже й складно!

Або читайте here.

Також цiкаво

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

4 + 5 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.